Los mensajes se cargan...

Дрезденське "Динамо" втрачає шанс на перемогу у топ-матчі в Регенсбурзі

Кутовий прапор з логотипом клубу "Динамо" Дрезден стоїть на куті поля / Фото: Robert Michael/dpa/Archivbild

У першому матчі після відходу тренера Маркуса Анфанга "Динамо" грає як топ-команда. Індивідуальна помилка коштує перемоги.

Дрезденське "Динамо" продемонструвало сильну гру, здобувши нічию 1:1 (0:0) у матчі 3-го дивізіону з "SSV Ян Регенсбург", але вкотре втратило два важливі очки у боротьбі за підвищення в класі. Штефан Кучке перервав свою гольову серію на 54-й хвилині, чудово виконавши удар головою. На очах у 15 000 глядачів на переповненому "Янштадіоні" господарі зрівняли рахунок на 90-й хвилині, реалізувавши пенальті від Крістіана В'єта. Якоб Левальд сфолив на Ноа Ганаусі. Динамівці залишаються четвертими в таблиці, але вже на п'ять очок відстають від місць вильоту.

Обидві команди з самого початку провели хороший матч третього дивізіону. У той час як господарі спочатку більше володіли грою і тиснули на Дрезден за допомогою дуже атакувального підходу, саме саксонці взяли контроль над грою з 15-ї хвилини завдяки прекрасній грі в пас. Чого не вистачало обом сторонам, так це інтенсивних дій у штрафному майданчику. Як наслідок, гольових моментів було небагато. Обидві команди мали по одній реальній нагоді: на 30-й хвилині колишній гравець "Дрездена" Флоріан Баллас влучив у поперечину після подачі кутового, а на іншому кінці Кучке (45,+1) пробив головою трохи вище воріт.

Після заміни Робін Мейсснер (47) також трохи не влучив у ворота, таким чином розпочавши другий тайм з більшою кількістю моментів. Динамо вийшло вперед не безпідставно, але після цього гра перейшла до рук "Регенсбурга", який створив чимало гольових моментів. Лука Геррманн врятував на лінії на 61-й хвилині. Дрезденці жертовно боролися і захищалися. Їм довелося багато бігати, оскільки господарі були дуже універсальними і неодноразово небезпечно наближалися до воріт через фланги. У завершальній фазі Левальд втратив концентрацію, за що був негайно покараний.

🤖 Las traducciones se realizan automáticamente con la ayuda de IA. Agradecemos tus comentarios y ayuda para mejorar nuestro servicio multilingüe. Escríbenos a: language@diesachsen.com. 🤖