СК "Магдебург" виграв у HSG Wetzlar у Німецькій гандбольній лізі

Омар Інгі Магнуссон став найкращим бомбардиром "Магдебурга" у матчі-відкритті чемпіонату проти "HSG Wetzlar" / Фото: Marco Wolf/dpa

Чинні чемпіони Бундесліги "Магдебург" розпочинають новий сезон перед рідними трибунами. Покращивши гру у другому таймі, команда з міста на Ельбі здобула впевнену перемогу над HSG Wetzlar.

Чемпіон Бундесліги гандбольний клуб Магдебург розпочав новий сезон з домашньої перемоги. 6 660 глядачів на переповненій Getec Arena стали свідками перемоги над HSG Wetzlar з рахунком 35:28 (18:16). Найкращим бомбардиром "Магдебурга" став Омар Інгі Магнуссон, який закинув дев'ять м'ячів.

Чемпіони були без Фелікса Клаара, Тіма Хорнке та Оскара Бергендаля через травми. Тренер Беннет Вігерт розпочав гру з Гіслі Крістьянссоном та Філіпом Вебером у центрі захисту. Обом командам спочатку не вистачало доступу. "Магдебургу" часом бракувало концентрації, але на перерву господарі все одно вели в рахунку.

Після перерви СКМ збільшив свою перевагу до чотирьох м'ячів завдяки подвійному удару, і тепер, здавалося, тримав гру під контролем. Хоча гості відіграли два м'ячі, "Магдебург" більше не вражав. Натомість СКМ пішов у ривок 6:0, щоб відкрити перевагу у вісім м'ячів і вирішити долю матчу.