Гандболістки BSV Sachsen Zwickau програли домашній матч дортмундській "Боруссії

М'яч лежить перед воротами / Фото: David Inderlied/dpa/Symbolic image

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau програла свій останній матч року проти дортмундської "Боруссії".

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau завершила рік поразкою. У суботу підопічні тренера Нормана Ренча програли домашній матч проти дортмундської "Боруссії", яка посідає п'яте місце в чемпіонаті, з рахунком 25:31 (12:17). Команда Цвікау не змогла набрати жодного бонусного балу в боротьбі за збереження прописки в лізі. Найбільшу роль в успіху гостей відіграли Харуно Сасакі (9 м'ячів), Анна-Лена Хаушерр (6/3) та Мерет Оссенкопп (4). У складі "Цвіккау" найбільше голів забили Діана Магнусдоттір (8), Ема Хрватін (7/3) та Ріта Лакатош (4).

Господарі змогли втримати перевагу лише в перші десять хвилин. Потім "Дортмунд" вирвався вперед з рахунком 4:0 з 6:5 (11-а хвилина) до 10:5 (15-а хвилина) і збільшив цю перевагу до 19:12 на 33-й хвилині. Цвікау відігрався до 18:22 (42'), але більше не зміг чинити серйозного тиску на суперників.