Гандболістки "Цвікау" зазнали першої поразки в Гьопінгені

BSV Sachsen Zwickau програв у Гьопінгені. / Фото: Уве Анспах/ dpa

BSV Sachsen Zwickau зазнав першої поразки в сезоні на Frisch Auf Göppingen. У заключній фазі команда з Саксонії майже нічого не досягла в атаці.

Гандболісти BSV Sachsen Zwickau зазнали першої поразки в сезоні. Команда, яку тренує Норман Ренч, поступилася 22:26 (15:14) нещодавно підвищеному в класі "Фріш Ауф Гьопінгену". Найбільшу роль в успіху господарів зіграли Сіна Еманн (5) і Леа Нойбрандер (5). У складі "Цвіккау" найбільше голів забили Кахо Накаяма (5) і Бланка Кайдон (5).

Відвідувачам було важко увійти в гру в перші двадцять хвилин і вони поступалися з рахунком 7:9. Ривок 4:1 дозволив "Цвіккау" за чотири хвилини вийти вперед 11:10, а через вісім хвилин після перерви рахунок був 19:18. Однак за останні 22 хвилини гості змогли забити лише три м'ячі. Нападникам BSV неодноразово перешкоджала видатна голкіперка гьопінгенців Целіна Майснер.