ФК "Ганза Росток" завершує серію перемогою над ФК "Ерцгебірге Ауе

Кіліан Якоб забив гол мрії у ворота Ганзи Росток / Фото: Robert Michael/dpa

ФК "Ерцгебірге" та "Ганза" влаштували захоплюючий поєдинок на сході країни, який вирішився лише в компенсований час.

Футбольний клуб "Ганза Росток" перервав 57-річну засуху і вперше переміг в Ауе. У матчі третього дивізіону "Когге" обіграв ФК "Ерцгебірге" з рахунком 2:1 (1:1). Кіліан Якоб вивів господарів вперед вже на 12 хвилині перед 13 218 глядачами. Норвежець Сігурд Хауген (32) зрівняв рахунок, перш ніж Ахмет Гюрлен (90.+1) забив переможний м'яч. На 75-й хвилині Алі Луне з "Ауе" отримав жовту картку.

Обидві команди нейтралізували один одного протягом тривалих відрізків першого тайму. Після поразки 2:0 у Кельні тиждень тому "Ауе" намагався привнести у свою гру спокій та безпеку і намагався заманити компактний "Росток" у свої володіння. Це їм рідко вдавалося.

Розпочати гру "фіалки" змогли з першої ж нагоди. Бенджамін Упхофф у воротах Ганзи підрізав довгу передачу від Паскаля Фалльманна, і Якоб артистично завершив у повітрі постріл з лівої ноги. Наступні атаки Ауера були небезпечними, але не принесли успіху.

Ганза заволоділа ініціативою після 20 хвилини

Після 20 хвилини гості провели першу атакувальну спробу. Райан Надері (24) не влучив після прориву, Хауген (31) марно сподівався на пенальті в перспективній позиції, перш ніж через хвилину досягти успіху. Після подачі Ніко Нейдхарта він забив так само артистично, як і Якоб до нього, ударом збоку.

Ауе спробував негайно відповісти, але ні Марсель Бер (33), ні Марвін Стефаняк (39) не змогли скористатися хорошими нагодами.

Ауе занадто повільно відновився після перерви

Другий тайм розпочався з шокуючого моменту для господарів. Через дванадцять секунд дальній удар Седріка Харенброка влучив у внутрішню частину стійки, але відскочив назад у ворота. Ця дія додала "Ганзі" впевненості.

Тепер "Ростокерс" грав більше в атаці та структуровано. Хауген (55) не зміг переграти воротаря Ауе Мартіна Меннеля. У "Ерцгебірге" довгий час нічого не виходило, тому що вони працювали занадто повільно і безідейно в півзахисті. Лише трохи менше ніж через годину виникла небезпека для Упхоффа, коли відбитий штрафний удар Стефаняка пролетів трохи вище воріт. Ганзі пощастило, коли Фалльманн не влучив з п'ятиметрової позначки на 65-й хвилині.

Господарі більше володіли грою до самого вилучення, а Росток прокинувся лише тоді, коли опинився в меншості. Після цього кілька разів ставало небезпечно у штрафному майданчику "Ауера". У компенсований час гру вирішив удар головою з кутового.