Щасливі 2:1 в Аахені: Голкіпер Бер продовжує серію Ауера

Голкіпер Марсель Бер забив гол-красень, який зрівняв рахунок і приніс перемогу "Ауеру". / Фото: Robert Michael/dpa

На міжнародну перерву "Ерцгебірге Ауе" йде лідером третього дивізіону. Голкіпер Бер покарав "Аахен" за недбале використання численних гольових моментів.

Марсель Бер відзначився дублем і відправив ФК "Ерцгебірге Ауе" на міжнародну перерву в якості лідера третього дивізіону. Своїми другим і третім голами в сезоні бомбардир "Ауе" перетворив матч на "Алеманнія Аахен" на щасливу перемогу з рахунком 2:1 (0:1). Перед 22 300 глядачами на ахенському стадіоні "Тіволі" Суфіан Ель-Фаузі вивів господарів уперед всього за 36 секунд у першій зустрічі третього дивізіону між двома клубами, а потім на 58-й та 84-й хвилинах Бер здобув четверту перемогу у четвертій грі.

Дочев був змушений обійтися без травмованого Марвіна Стефаняка, якого замінив Шон Зайц. Команді також довелося впоратися з раннім потрясінням. Через 36 секунд після початку матчу Ель-Фаузі вколотив м'яч у ближній кут воріт "Ауе" після того, як вкидання м'яча було занадто коротким. Хоча після цього "Ауе" більше володів м'ячем, господарі створили моменти завдяки капітану Міці Ханратсу (32') та Ель-Фаузі через хвилину.

Дотчеву довелося замінити капітана Мартіна Меннеля на другий тайм. Воротаря, який вже пройшов МРТ на предмет можливої травми плеча після перемоги 2:0 у саксонському дербі проти "Дрездена", замінив Тім Кіпс.

Ауе тепер став активнішим, і на 54-й хвилині Омар Сіяріч влучив у дальню штангу. Чотири хвилини по тому нападник Бер скористався помилкою воротаря "Аахена" Марселя Йонена, який дозволив м'ячу проскочити під себе після подачі кутового. Беру залишалося лише вколотити м'яч у ворота. Ахен продовжував атакувати, Ауе завзято захищався. За шість хвилин до кінця Бер скористався чудовим пасом Бориса Тащі і зробив рахунок 2:0.