DHfK Лейпциг святкує четверту домашню перемогу поспіль над ХК Ерланген

Команда гандбольної Бундесліги SC DHfK Leipzig залишається силою на своєму полі / Фото: Jan Woitas/dpa

Гандбольна команда Бундесліги "Лейпциг" залишається сильною силою на своєму полі. Очевидне покращення після перерви принесло успіх у грі проти Ерлангена. Обидва воротарі відзначилися.

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig здобула четверту поспіль домашню перемогу в чемпіонаті Німеччини. Команда головного тренера Рунара Сігтрігссона після переконливого другого тайму здолала ХК "Ерланген" з рахунком 32:25 (16:17). Перед 4 524 глядачами Лукас Біндер, Матей Кліма та Вігго Крістьянссон стали найкращими бомбардирами SC DHfK, який зараз посідає восьме місце в таблиці з 8:4 очками.

Обидві команди відразу ж знайшли свій ритм в атаці і розіграли відкритий обмін ударами. Лейпцигці вперше вирвалися вперед на два м'ячі на 14-й хвилині (8:6), але не змогли довго втримати лідерство, оскільки з середини першого тайму все частіше припускалися технічних помилок. Вони також виявили незвичні прогалини в центрі захисту. Навіть вісім сейвів знову сильного голкіпера Крістіана Севераса не змогли запобігти відставанню SC DHfK до перерви.

Після перерви Доменіко Ебнер замінив норвежця у воротах і відбив чотири з перших п'яти ударів "Ерлангена". Загалом італійський голкіпер збірної Італії здійснив дев'ять сейвів. Лейпциг скористався моментом і на 44-й хвилині зробив ривок 5:1, щоб вийти вперед з рахунком 21:18.

Хоча "Ерланген" згодом розвинув більше проникнення в атаку, у нього виникли серйозні проблеми з швидкою грою "Лейпцига". В результаті господарі збільшили свою перевагу до 28:22 на 51-й хвилині і втримали її на високому рівні до кінця. Таким чином, "Лейпциг" здобув свою дев'яту перемогу в дев'ятому домашньому матчі проти "ХКЕ" з моменту виходу до чемпіонату Німеччини в 2015 році.