Фелікс Лох виграв у Макса Лангенхана в Альтенберзі

Фелікс Лох (Німеччина) їде на лижах через крижаний канал / Фото: Christopher Neundorf/dpa/Archivbild

Фелікс Лох переміг Макса Лангенхана в Альтенберзі і таким чином реабілітувався

Триразовий олімпійський чемпіон з санного спорту Фелікс Лох завдав першої поразки Максу Лангенхану в сезоні. На льодовій трасі в саксонському Альтенберзі спортсмен з Берхтесгадена в п'ятницю вийшов на перше місце з відривом у 0,13 секунди від 24-річного лідера Кубка світу з Фрідріхроди і Тімона Гранканьоло з Хемніца. Таким чином, 34-річний Лох реабілітувався за передостаннє місце на останньому етапі Кубка світу у Вістлері, Канада, і успішно провів генеральну репетицію чемпіонату світу в Саксонії. Чемпіонат світу відбудеться в Альтенберзі наприкінці січня.

У жіночому заліку перемогу здобула напарниця Лоха по команді Анна Беррайтер. 24-річна чинна чемпіонка світу перемогла з великим відривом, випередивши Меліну Фішер з Цвіккау (відстала на 1,24 секунди) та Аліну Браутігам з RRV Sonneberg/Schalkau. Лідер Кубка світу Юлія Таубітц з WSC Erzgebirge Oberwiesenthal пропустила другий заїзд.

У парних перегонах шестиразові олімпійські чемпіони та дев'ятиразові чемпіони світу Тобіас Вендль і Тобіас Арльт з гоночної команди Берхтесгаден/Кенігсзее перемогли парну команду Ханнеса Орламундера/Пауля Губітца з Zella-Mehlis. У жіночих змаганнях перемогли Джессіка Дегенхардт і Шайєнн Розенталь. Таким чином, дует з гоночної команди Альтенберг/Вінтерберг захистив свій титул, як і Лох та Беррайтер.