"Дев'ятки Хемніц" програли перший матч Ліги чемпіонів проти "Дертона Баскетс

Олів'є Нкамхуа став найкращим бомбардиром "Хемніца". / Фото: Маттіас Балк/dpa

У другій чверті саксонці зазнали слабкого удару і після цього постійно відставали.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz програла свій перший матч у Лізі чемпіонів. Команда з Саксонії програла 81:87 (42:47) на виїзді "Дертона Баскетс" з італійської Тортони. Найбільшу роль в успіху господарів зіграв колишній гравець Бундесліги Томмі Кузе, який набрав 22 очки. Ще троє гравців господарів також відзначилися двозначними показниками. Найбільше очок у складі "Хемніца" набрав новачок Олівер Нкамхуа (19).

Саксонці взяли гру під свій контроль після сонного старту. Поступаючись 2:7 (3-я хвилина), вони відірвалися до 32:26 (14-а хвилина). Однак італійці переломили хід гри ривком 19:6 і після 19 хвилин вели 45:38. "Дев'ятки" марно переслідували це відставання до фінального свистка.