Дев'ятки Хемніц програли в матчі-відкритті сезону Ульму

Хемніц починає з фальстарту. / Фото: Андреас Гора/dpa

Господарі з Саксонії добре розпочали гру, але після перерви постійно відставали.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" програла свій перший матч сезону. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе в неділю поступилися вдома SSV ratiophaerm Ульм з рахунком 76:80 (38:47). Найбільшу роль в успіху "Ульма" відіграли Бен Сараф (21), Альфонсо Пламмер (20) і Ноа Ессенге (15). У господарів найбільше очок набрали Джарон Джонсон (22) та Ахер Угуак (15).

Саксонський клуб чудово розпочав матч і вже через п'ять хвилин вів у рахунку 14:6, але потім нитка гри обірвалася. На перерву "Ульм" пішов з перевагою в одинадцять очок. Хемніцу вдалося лише скоротити відставання до 49:50 (24'), але жодного разу за весь матч не вдалося вийти вперед. В першу чергу це було пов'язано з поганою реалізацією триочкових кидків. Лише шість з 25 спроб влучили у кошик Ульма.