Жінки "РБ Лейпциг" виграли кубок у Гютерсло

Гравці "Лейпцига" навколо Леа Молі (праворуч) радіють після голу Молі, який зробив рахунок 2:1. Команда, що підвищилася в класі, грала в кубку в Гютерсло / Фото: Jan Woitas/dpa

Футболістки "РБ Лейпциг" блискуче впоралися зі своїм виїзним завданням проти "ФСВ Гютерсло" у другому раунді Кубка DFB. Команда Сабана Узуна в суботу виграла у лідера другого дивізіону з рахунком 7:0 (2:0). Ванесса Фудалла (20-а хвилина) вийшла вперед, а Фредеріке Кемпе (22-а) збільшив перевагу "Лейпцига". Безпосередньо перед перервою господарі мали шанс зрівняти рахунок, але Марен Марі Телленброкер (42-а) не зуміла з пенальті (42-а) пробити голкіпера РБ Ельвіру Йоханну Герцог, яка навіть зуміла втримати м'яч.

Після перерви підвищена в класі команда з першого дивізіону з Саксонії, яка наступної неділі (14:00) розпочне свій перший сезон у Бундеслізі на полі ФК "Кельн" (1), заграла, наче розв'язана. Юлія Ланденбергер (51-а) забила головою після подачі кутового. Лідія Андраде (65/75), яка вийшла на заміну, забила двічі, щоб вивести гру вперед, а потім Фудалла (78) і Кіра Шпіцнер (85) збільшили рахунок.

Жінки ФК "Карл Цейс Йена" також вийшли до 1/16 фіналу. Вони виграли 1:0 (0:0) у 1. ФК Нюрнберг в суботу на Ернст-Аббе-Спортфельд завдяки голу Мерзи Юлевич (80-я).