Американка Рут Віндер виграла Тур Тюрінгії

Жінки долають 153,5 кілометра навколо Гери поблизу Вьольсдорфа / Фото: Martin Schutt/dpa

36-й випуск найважливішого німецького жіночого туру став історією. Загальна перемога вчетверте дісталася США.

Американка Рут Віндер виграла 36-ту жіночу велогонку "Тур Тюрінгії". 30-річна велосипедистка з команди Human Powered Health перетнула фінішну лінію з групою переслідування в неділю і впевнено захистила свою жовту майку, яку вона виграла напередодні в індивідуальній гонці з роздільним стартом. Вона випередила голландську гонщицю Мішу Бредеволд (SD Worx-Protime) на 2:06 хвилини, а Броді Чепмен (Австралія/Lidl-Trek) - на 2:59 хвилини. Це була четверта перемога американського гонщика в історії Туру. Найкращою серед німецьких гонщиць стала Лінда Рідеманн, яка посіла 16-е місце в загальному заліку.

Заключний етап у неділю на 105,4-кілометровій дистанції Rund um Schmalkalden виграла Сандра Алонсо з німецької команди Ceratizit WNT Pro Cycling з відривом у дві секунди від Меггі Кокс-Лайстер (Канада) зі швейцарської Team Roland і Люсінди Бранд (Нідерланди) з команди Lidl-Trek.

Віндер завжди в темпі

Віндер завжди була в центрі подій під час перегонів. Під час проливного дощу, навіть без підтримки товаришів по команді, вона входила в найважливіші відривні групи і захищала свою двохвилинну перевагу надійніше, ніж очікувалося. Лише коли за два кілометри до фінішу стартував іспанець Алонсо, Віндер відмовилася від переслідування, але все одно фінішувала сьомою.

36-й етап жіночого "Туру Тюрінгії" став важливим олімпійським випробуванням. За чотири тижні до літніх Ігор в Парижі на полі світового класу стартувала етапна гонка UCI Women's ProSeries.