Третя поразка поспіль: "Ауе" програє в Мангеймі

Ерцгебірге Ауе програє на Вальдхоф Мангейм / Фото: Robert Michael/dpa

Ауе зазнає третьої поразки поспіль і, таким чином, першої невеликої кризи в сезоні. На гру проти Мангейма явно не вистачає Марселя Бера.

Футбольний клуб "Ерцгебірге Ауе" програв свій третій матч поспіль. Футбольний клуб третього дивізіону програв 3:0 (0:1) "Вальдхофу Мангейм" на стадіоні "Карл-Бенц". На очах 11 334 глядачів у Мангеймі у складі господарів забили Теренс Бойд (32-а хвилина), Кельвін Арасе (78-а) та Кеннеді Окпала (90,+4).

У напруженому першому таймі найкращі шанси для "Мангейма" мав, зокрема, Бойд. Вже на другій хвилині він пробив у лічені міліметри повз ліву стійку. Хоча гості з Ауе частіше володіли м'ячем, їм мало що вдавалося в атаці без їхнього найкращого бомбардира Марселя Бера, який вибув з грипоподібною інфекцією. На 32-й хвилині Мартін Кобилянські знайшов у штрафному майданчику високим пасом свого партнера по команді Бойда, який головою пробив повз ворота - 1:0 на користь "Мангейма".

У другому таймі "фіалки" також просто не змогли знайти ворота у заключній третині зустрічі. Рікі Борншайн, який дебютував на заміні замість Бера, майже не зміг створити жодної небезпечної ситуації. Джокерний гол врешті-решт зробив все вирішальним. Кельвін Арасе (78), який вийшов на заміну всього за дві хвилини до цього, зміг втримати м'яч після сильного пробігу по полю і пробив другим дотиком, зробивши рахунок 2:0. Команда Ауера не змогла нічого зробити в атаці, і справи пішли ще гірше. У виході один на один проти Ентоні Барилли переграв Кеннеді Окпала (90.+4), який без жодного гумору забив, зробивши остаточний рахунок 3:0.