Дрезденське "Динамо" винагороджує себе із запізненням: 3:3 проти "Ессена

Динамівці Дрездена застрягли в обороні Ессена / Фото: Robert Michael/dpa/ZB

Дрезденське "Динамо" більше не може виграти вдома. Вони також знову зіграли внічию з "Рот-Вайсс Ессен".

Дрезденське "Динамо" не змогло наблизитися на відстань одного очка до лідера третього дивізіону "Сандхаузена". Команда Томаса Штамма також не змогла здобути повноцінне очко в третьому домашньому матчі поспіль і задовольнилася нічиєю 3:3 (0:1) з "Рот-Вайсс Ессен".

Мануель Вінцхаймер (37-а хвилина) вивів гостей уперед після контратаки. На очах у 29 836 глядачів Ніклас Хауптманн зрівняв рахунок одразу після відновлення гри. У контратаці (47') Юліан Айчбергер забив сольний гол і одразу ж вивів гостей вперед.

Йонас Штернер (78') знову зрівняв рахунок, а Келсі Овусу Майзель (80') забив гол, який мав стати переможним для "Ессена". Однак Штефан Кучке забив на четвертій хвилині компенсованого часу, щоб забезпечити заслужену нічию.

Дрезденці були явно засмучені після негативного досвіду останніх тижнів. Динамівці не змогли нічого протиставити гостям, які грали з дев'ятьма польовими гравцями перед власним штрафним майданчиком або всередині нього. Спроби навісних передач на Крістофа Дафернера відбивалися високим центральним захистом на чолі з Міхаелем Шульцем та колишнім гравцем "Дрездена" Тобіасом Крауліхом, а самі передачі часто були надто неточними.

Після 25 хвилини господарі спробували свої сили у дальніх ударах, які рідко влучали в ціль. У підсумку, у дрезденців було лише дві помітні нагоди для взяття воріт від колишнього гравця "Ессена" Вінко Сапіни (28-а, 33-а).

"Ессен" мав кращі шанси

"Ессен" мало що міг запропонувати в атаці. Однак, коли RWE з'явився перед воротами Тіма Шрайбера, це було небезпечно. Удар зі штрафного від Ахмета Арслана (15-а хвилина) пройшов трохи вище воріт, а Рамієн Сафі не влучив у ціль з вільної позиції в компенсований час. Гості вийшли вперед з контратаки, в якій Сафі спочатку не зміг переграти Шрайбера, а потім Вінцхаймеру залишилося лише влучити у відскок.

Ефектний рестарт після перерви

Після перерви події пішли як по маслу. Першою ж атакою "Гауптманн" зрівняв рахунок. Господарі занадто багато святкували, дозволивши Ейчбергеру вийти на ударну позицію і завершити атаку.

Тепер, однак, темп був у грі. Динамівці часто проходили флангами та перегравали оборону "Ессена". Тим не менш, лише на 78-й хвилині Штернер зрівняв рахунок після прекрасного сольного пробігу, незважаючи на те, що мав перевагу.

Але, як і після 1:1, "Ессен" одразу ж знайшов швидку відповідь через помилку в обороні. "Динамо" зрівняло рахунок останнім ударом у грі.