Дрезденські волейболісти також перемагають у Вісбадені

Тренер Вайбл бачив, як дрезденські волейболісти надолужували згаяне після перемоги у Вісбадені з рахунком 3:1. / Фото: Катрін Мюллер/dpa

Четвертий успіх у четвертій грі сезону дався дрезденській волейбольній команді нелегко. Після відставання вони зуміли надолужити згаяне у Вісбадені.

Волейболісти СК "Дрезднер" продовжили свою переможну серію і залишаються непереможними в Бундеслізі після четвертого матчу. Після слабкого старту команда тренера Александера Вайбла перемогла 3:1 (20:25, 26:24, 25:22, 25:20) на майданчику ВК Вісбаден.

Господарі краще розпочали матч перед 1183 глядачами, добре подаючи, забиваючи зі стабільного прийому і дуже компактно діючи в захисті. У жінок ДСК, навпаки, мало що виходило.

Шестиразові чемпіонки Німеччини також швидко відстали у другому таймі і допустили багато легких помилок. Лише коли тренер DSC випустив Ларису Вінтер замість трохи травмованої Сари Штраубе та Єву Заткович на діагональ замість попередньої найкращої бомбардирки Марти Левінської, ситуація змінилася на краще.

Зрівняли рахунок після відбиття п'яти сетболів

Після того, як дрезденки вже програвали 9:19, вони розпочали камбек, стабілізували прийом і, перш за все, захист на блоці та на майданчику, і очко за очком відвойовували свій шлях у грі. З великим бойовим духом вони відбили п'ять сетболів, а потім використали свій перший шанс.

Третій і четвертий сети також були запеклими, але у вирішальні моменти жінки "ДСК" зберігали холоднокровність. Вікторія Демидова реалізувала перший матч-пойнт і здобула перемогу через 107 хвилин. Єва Заткович була визнана найкращим гравцем, словенська легіонерка набрала 17 очок.