"Дрезднер" програв "Штутгарту" у півфіналі плей-офф

Волейбольні м'ячі лежать у залі / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти "Дрездена" з поразки розпочали півфінал плей-офф проти чинних чемпіонів "Штутгарта".

Волейбольний клуб "Дрезден СК" розпочав півфінал плей-офф з поразки. У першій партії серії до трьох перемог команда Александера Вайбла бездарно поступилася 0:3 (20:25, 18:25, 23:25) чинному чемпіону Allianz MTV Stuttgart. Таким чином, "Ельба" тепер притиснута до стіни в суботу вдома і їй вкрай необхідна перемога, щоб зберегти надії на вихід у фінал.

Господарі майданчика з самого початку диктували свої умови на очах у 2206 глядачів. На відміну від них, жінки ДСК ніяк не могли знайти свій ритм. Їхній прийом був хитким, вони не змогли послідовно використовувати свої шанси в атаці і не змогли знайти вихід проти виняткової Кристал Ріверс (19 очок) в захисті.

Олександр Вайбл спробував кілька змін, але тактично грамотно побудований Штутгарт неодноразово знаходив рішення в атаці і також був повністю сконцентрований в захисті. Підопічні Вайбла допустили занадто багато легких помилок, а також змарнували занадто багато шансів у вирішальний момент третього сету.