Ерцгебірге Ауе вперше програє і поступається лідерством у таблиці Армініі Білефельд

"Ауе" програє "Армінії" з Білефельда, хоча Марвін Стефаняк забиває з пенальті. / Фото: Robert Michael/dpa

Вони вириваються вперед. Але потім саксонські господарі майже перемагають.

"Ерцгебірге Ауе" зазнав першої поразки в сезоні і втратив лідерство в таблиці. Футбольний клуб третього дивізіону програв 3:1 (1:0) "Армінії Білефельд" на домашньому стадіоні "Ерцгебірге". На очах у 10 111 глядачів у складі "Ауе" відзначилися Марвін Стефаняк (27-а хвилина, з пенальті), а у "Армінії" - Стефано Руссо (55-а), Маель Корбоз (61-а) та Маріус Вьорль (78-а).

Першу хорошу нагоду в дуже насиченому подіями першому таймі мали "фіалки" (7-а хвилина). Буквально через п'ять хвилин Борис Тащій та Міка Клаузен поспіль ледь не зробили рахунок 1:0. Однак це сталося лише на 25-й хвилині. Стефаняк реалізував пенальті після того, як Максиміліан Гроссер збив Кіліана Якоба Гроссера після навісу.

Сильніші гості після перерви

Нещасливчиком першого тайму став Андре Беккер з "Армінії Білефельд". Він двічі поклав м'яч у ворота Ауера, але гол був двічі відмінений - один раз за фол перед собою, а другий - за офсайд.

Білефельд вийшов на перерву сильним і буквально взяв гру під свій контроль. Руссо (55') забив гол мрії зі штрафного, щоб зрівняти рахунок, а Корбоз (61') перевернув гру всього за п'ять хвилин, зробивши рахунок 2:1 на користь "Армінії". І наступний гол не змусив себе довго чекати: Шроерс нещадно контратакував "фіалок", ідеально вчасно віддавши передачу на Маріуса Верля (78), який забив, зробивши рахунок 3:1. Таким чином, "Білефельд" залишається непереможним у цьому сезоні, тоді як "Ауе" зазнає першої поразки.