ФК "Ерцгебірге Ауе" виграв перший матч сезону проти "Ганновера 96 II

Марвін Стефаняк забив перший гол у сезоні за "Ауе" / Фото: Jan Woitas/dpa

Ерцгебірге Ауе виграє свій перший матч третьої ліги на стадіоні "Ерцгебіргштадіон". Вболівальники демонструють своє невдоволення перед грою.

Футбольний клуб "Ерцгебірге Ауе" виграв свій перший матч сезону. Клуб третього дивізіону виграв 2:1 (2:1) у Ганновера 96 II, який підвищився в класі з Регіональної ліги, вдома на стадіоні "Ерцгебірге". Перед 6870 глядачами у складі "Фіалок" відзначилися Марвін Стефаняк (9) та Марсель Бер (22), а у складі "Ганновера" - Том Санне (15).

Після короткого протесту проти тестового матчу проти "РБ Лейпциг" з боку вболівальників "Ауера", які залишили стадіон, коли гравці вийшли на поле, гра розпочалася у гарячій боротьбі. Стефаняк забив вже через дев'ять хвилин, скориставшись слабкою грою гостей в обороні. Санне (15) зрівняв рахунок, не змусивши себе довго чекати. Лише через сім хвилин Бер (22) забив у порожні ворота після того, як воротар Ганновера прорахувався і його переграв Кіліан Якоб.

Другий тайм пройшов набагато спокійніше. На 57-й хвилині Бер був на ногах за рахунку 3:1, але трохи не влучив у ворота. Нещодавно підвищена в класі команда з Ганновера ставала все сильнішою і сильнішою, але так і не змогла забити гол у власні ворота. Нові гравці "Ауера" Міка Клаузен та Максим Бургхардт особливо відзначилися у своїй першій грі за саксонців.