Тренер Стефан святкує успішний дебют у Бундеслізі з командою "РБ Лейпциг

Жіночі футболістки РБ виграли свій перший матч сезону Бундесліги проти "Кельна" / Фото: Хендрік Шмідт / dpa

Дебют для тренера Штефана та відкриття сезону для футболістів РБ було успішним. Втім, "Лейпциг" не обов'язково є кращою командою проти 1. ФК "Кельн".

Дебют у Бундеслізі для тренера Йонаса Штефана з жіночою футбольною командою "РБ Лейпциг" виявився успішним. Команда 32-річного тренера, який дебютує в жіночому футболі, виграла з рахунком 2:1 (1:1) у 1. FC Köln. Голи у складі РБ забили Ванесса Фудалла (31-а хвилина) та Юлія Ланденбергер (55-а), а Ванесса Лейменштоль (50-а) зрівняла рахунок за Кельн.

Гості з Кельна почали потужно, зокрема, задавши високий темп. Лейпциг намагався заспокоїти гру, але мав проблеми з побудовою гри через високий пресинг.

Кельнська Штольце зазнала серйозної травми

Після того, як кельнська гравець Анна-Лена Штольце була змушена покинути поле з підозрою на серйозну травму коліна, Лейпциг отримав свій перший шанс забити через кілька хвилин після цього. Після подачі від Дженні Гіпп, воротар Фудалла зі зростом 1,55 метра взявся за м'яч. Марлін Шиммер (44) могла зробити рахунок 2:0, але її удар з 12 метрів не зміг переграти голкіпера "Кельна" Паулу Хоппе.

Одразу після заміни Лейменштоль, який вийшов замість травмованої Штольце, зрівняв рахунок, влучно пробивши в кут. Але РБ відповіла. Після подачі кутового Ланденбергер головою замкнув дальню стійку і зробив рахунок 2:1.

На останні чверть години тренер Штефан випустив більше захисників, щоб забезпечити перемогу. Воротарка "Лейпцига" Ельвіра Герцог (82-га/84-та) зберегла три очки завдяки двом блискучим сейвам.