Після відставання: "Ауе" перемагає "Галле" у східному дербі

Кутовий прапор розвівається на вітрі / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Archivbild

Футбольний клуб "Ерцгебірге Ауе" підтвердив свою відмінну форму в східному дербі проти "Халлешена" і залишається непереможним. У неділю в присутності 13 654 вболівальників "вейльхенці" перемогли з рахунком 3:1 (0:1) і залишаються першим переслідувачем лідера - дрезденського "Динамо", з яким вони зустрінуться наступного туру. Домінік Бауманн (25-а хвилина) вивів ХФК вперед, а потім Штеффен Моєр (62-а), Джошуа Швіртен (79-а) та Марсель Бер (90-а +7-а) переломили хід гри.

Халле вийшов вперед після того, як голкіпер ФСЕ Мартін Меннель припустився фатальної помилки. Гості виглядали більш винахідливими протягом усього першого тайму, тому їхня перевага на перерву була справедливою. Господарі виглядали без натхнення і в другому таймі, тому головний тренер Павло Дотчев зробив потрійну заміну, випустивши на поле Марвіна Штефаняка, Мауера та Максиміліана Тіля. Джокери змогли відзначитися лише за 61 секунду. Меєр забив після подачі кутового у виконанні Стефаняка. Швіртен вийшов на поле на 77-й хвилині і забив всього за 124 секунди, щоб вийти вперед. Бер також забив у компенсований час.