Дрезден розгромив Дуйсбург: рекорд третьої ліги

Гравець "Динамо" Том Зіммершид радіє після голу, який зробив рахунок 2:1 / Фото: Robert Michael/dpa

Дрезденське "Динамо" скоротило відставання від лідера "Яна Регенсбурга". У неділю динамівці, які посідають друге місце у 3-й футбольній лізі, перемогли на виїзді "МСВ Дуйсбург" з рахунком 4:2 (1:1). Пауль Вілл (5-а хвилина) вивів ельбський клуб вперед, Коля Пуш (45.+2) зрівняв рахунок. Штефан Кучке та Том Зіммершид (54-а/56-а) подвійним ударом повернули "Динамо" у гру. Джокер "Дрездена" Робін Мейсснер (83') та гравець "Дуйсбурга", який вийшов на заміну, Робін Мюллер (87') встановили остаточний рахунок. За матчем на "Шауінсланд Арені" спостерігали 12 091 глядач.

Саксонці чудово розпочали зустріч, відзначившись ударом головою Вілла. Після цього "Динамо" не змогло вирішити долю гри на ранній стадії. Дуйсбург став сильнішим і заслужено зрівняв рахунок завдяки голу Пуша. Коли на початку другого тайму гра загрожувала схилитися на користь господарів, SGD додали жару. Капітан Кучке та вінгер Зіммершид переконалися в попередньому рішенні трохи більше ніж за дві хвилини.

Дрезденці також встановили рекорд третьої ліги, здобувши перемогу на виїзді. Ніколи раніше команда не набирала стільки очок (86) за календарний рік. Попередній рекорд був встановлений ФК "Хайденхайм" (85) у 2013 році.