СК DHfK Лейпциг здобув мінімальну домашню перемогу над HBW Балінген-Вайльштеттен

Вігго Крістіанссон з Лейпцига кидає. Він був найкращим кидаючим "Лейпцига" проти "Балінгену". / Фото: Jan Woitas/dpa

Гандболістки SC DHfK Leipzig святкують перемогу з рахунком 26:25 над HBW Balingen-Weilstetten.

Гандболістки SC DHfK Leipzig здобули третю домашню перемогу в цьому сезоні Бундесліги. Незважаючи на слабкий другий тайм, команда тренера Рунара Сігтрігссона в неділю вдень здолала "HBW Балінген-Вайльштеттен", що посідає останнє місце, з рахунком 26:25 (14:8). Перед 4252 глядачами найкращим бомбардиром SC DHfK став Вігго Крістьянссон, який забив вісім м'ячів і піднявся на дев'яте місце з 10:12 очками.

Лейпцизька команда розпочала краще і вела 3:0, перш ніж Балінген забив свій перший м'яч через сім хвилин. У першому таймі гра була помірного рівня, але після збільшення темпу в середині першого тайму господарі вирвалися вперед - 12:6 (23-я хвилина). Балінген продовжував відбиватися від сильного захисту Лейпцига 5:1, який впевнено вів у рахунку на перерву.

Гості розпочали другий період з набагато більшою рішучістю і скоротили рахунок до 11:14 (34.) з ривком 3:0. У той час як "Балінген" відчував свій шанс, "Лейпциг" не міг багато чого зробити в атаці. Зрештою, Філіп Вістороп потужним кидком зрівняв рахунок на 20:20 (51). На 54-й хвилині "Балінген" вперше в цій грі вийшов вперед (23:22). У заключній фазі вирішальну роль зіграв Оскар Зуннефельдт, який закинувши три м'ячі поспіль, повернув гру на свій бік - 26:24.