Краузе виграв титул чемпіона світу з бігу на 3000 метрів у приміщенні

Чемпіонат Німеччини з легкої атлетики на Арені нерухомості "Квотербек" / Фото: Sebastian Willnow/dpa

Геза Краузе повертається з чемпіонським титулом на чемпіонаті Німеччини у приміщенні. З іншого боку, стрибуни з жердиною провели невдалий виступ.

Дворазова чемпіонка Європи з бігу з перешкодами Геза Краузе вдруге виграла титул на дистанції 3000 метрів на чемпіонаті Німеччини у приміщенні. 31-річна спортсменка перемогла в суботу в Лейпцигу після енергійного фінального кола за 9:06.90 хв.

Олена Буркард - такий же фахівець з бігу з перешкодами, як і Краузе - прийшла другою з результатом 9:08.39 хв., випередивши Єву Дітеріх з Тюбінгена (9:10.21 хв.)

"Я завжди добре проходила останнє коло. На початку після вагітності це було не так легко, тому добре, що це все ще є. Цей титул багато для мене значить", - сказала Краузе і була дуже горда. Для Краузе боротьба за титул після декретної відпустки є кроком до її мети - повернення на міжнародну вершину в бігу на 3000 метрів з перешкодами. Цієї неділі в Лейпцигу вона також кваліфікувалася до фіналу з бігу на 1500 метрів.

Німецькі стрибуни з жердиною, з іншого боку, розчарували. Колишній п'ятий призер чемпіонату світу Олег Зернікель стрибнув на 5,45 метрів, щоб виграти титул. Спортсмен з ASV Landau став єдиним, хто подолав цю висоту з першої спроби. Чинні чемпіони Бо Канда Літа Баєре і Торбен Блех, а також колишній чемпіон Рафаель Хольцдеппе в своєму останньому сезоні фінішували з рівним другим результатом.

Ніхто з квартету потім не подолав наступну висоту. Блех фінішував на висоті 5,55 метрів, а 5,65 метрів виявилися занадто високими для Літи Баєре, яка минулого року посіла друге місце на чемпіонаті Європи після тривалої травми, Цернікеля та екс-чемпіона світу Хольцдеппе. "У нас попереду Олімпійські ігри. У 40 років не можна кайфувати", - сказав Зернікель.