Гандбольна команда Лейпцига легко виходить до раунду 16

Лівий вінгер "Лейпцига" Лукас Біндер відзначився дев'ятьма голами у розгромній перемозі в Люббеке / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Гандбольна команда Бундесліги Лейпцига виправдала свою роль фаворита в матчі з клубом другого дивізіону "ТуС Н-Люббеке". Пропустивши лише шість м'ячів у першому таймі, вони заклали фундамент для перемоги на ранній стадії.

Гандбольна команда Бундесліги SC DHfK Leipzig в командному стилі вийшла до фіналу 16 Кубка DHB. Команда тренера Рунара Сігтрігссона впевнено перемогла команду другого дивізіону TuS N-Lübbecke з рахунком 32:23 (14:6). Найкращим бомбардиром SC DHfK став Лукас Біндер з дев'ятьма голами.

Лейпцизький клуб мляво розпочав матч і спочатку припустився незвичної кількості технічних помилок. Однак їхня сильна оборона 5:1 паралізувала хід гри господарів настільки, що вони все ще вели 5:2 після дванадцяти хвилин. Потім SC DHfK прискорив темп в атаці і на 25-й хвилині вирвався вперед 11:4, хоча воротар "Люббеке" Леон Грабенштайн відбив кілька гольових моментів. Втім, голкіпер "Лейпцига" Крістіан Северас також відзначився на іншому кінці поля, здійснивши дев'ять сейвів до перерви.

Після перерви інтенсивність дій гостей в обороні знизилася. Тим не менш, вони постійно контролювали ситуацію і до 44-ї хвилини збільшили свою перевагу до 21:11. Однак "Люббек", який лише в понеділок розлучився з головним тренером Міхаелем Хаасом після невдалого початку сезону, не підвів і зіграв свою роль у відкритому обміні ударами в заключній фазі.