Los mensajes se cargan...

Боротьба з вильотом: "Цвікау" святкує перемогу над "Галле" з рахунком 26:19

Гравець тримає гандбольний м'яч ногою / Фото: Andreas Gora/dpa/Symbolic image

BSV Sachsen вдалося уникнути боротьби за збереження прописки в лізі. Команда з Галле, з іншого боку, повинна тремтіти за своє місце в Бундеслізі після дев'ятої поразки поспіль.

Гандболісти BSV Sachsen Zwickau зробили великий крок до того, щоб залишитися в Бундеслізі. Команда тренера Нормена Ренча в суботу виграла центральнонімецьке дербі у SV Union Halle-Noustadt з рахунком 26:19 (16:8) на свою користь. Після дев'ятої поразки поспіль і важкої програми, що залишилася, команда з Галле зараз знаходиться глибоко в болоті вильоту. Найбільшу роль в успіху господарів зіграли Ема Хрватін (8/2), Емма Монтаг (5) і Ріта Лакатос (4/1). У складі SV Union Halle-Noustadt найбільше голів забили Кара Ройталь (7/3) та Емма Герта (4).

Гравці з Цвіккау постійно лідирували в цій новаторській зустрічі. Вийшовши вперед 4:3 на 9-й хвилині, господарі збільшили перевагу до 7:3 (15-а хвилина) і до перерви вели у рахунку до восьми м'ячів. BSV протримався на цій подушці до фінального свистка. Галле відігрався до 22:18 на 56-й хвилині, але так і не зміг дотиснути Цвіккау. Гості просто допускали забагато втрат м'яча та промахів.

🤖 Las traducciones se realizan automáticamente con la ayuda de IA. Agradecemos tus comentarios y ayuda para mejorar nuestro servicio multilingüe. Escríbenos a: language@diesachsen.com. 🤖