Дев'ятки Хемніца зазнали мінімальної поразки в Людвігсбурзі

Баскетбольний м'яч потрапляє в сітку / Фото: Uwe Anspach/dpa/Symbolic image

Після перемоги в Кубку Європи "Дев'ятки" з Хемніца зазнали невдачі. Саксонці змарнували свою перемогу через провал у третій чверті та поганий відсоток реалізації штрафних кидків.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz зазнала невдачі в боротьбі за перше місце за підсумками регулярного чемпіонату. Володарі Кубка Європи в суботу програли 93:96 (44:51) на майданчику MHP Riesen Ludwigsburg і опустилися на третє місце після сьомої поразки в сезоні. Найбільшу роль в успіху "Людвігсбурга" зіграли Дезюр Буйє (18), Едді Едігін (14), Сайлас Мелсон (14), Джейвон Грейвс (13), Джонатан Берре (11) і Яррен Льюїс (10). У складі саксонців найбільше очок набрали Ахер Угуак (21), Каза Каджамі-Кін і Веслі ван Бек (по 17).

В дебюті зустрічі гості домінували на майданчику і вже через вісім хвилин вели 20:12. Однак потім "дев'ятки" розгубилися. Через дванадцять хвилин "Людвігсбург" зрівняв рахунок 26:26, а потім вирвався вперед з 39:39 (18'), 54:44 (21') і 79:61 (29').

У заключній чверті гості влаштували шалений камбек і відіграли три очки, але останній триочковий ДеАндре Лансдауна не влучив у кошик "Людвігсбурга". Хемніц програв гру в першу чергу через низький відсоток влучань з лінії штрафних кидків. Лише 26 з 35 кидків були влучними.