Хемніц розпочинає шалений старт у проміжному раунді

Гравці тягнуться до баскетбольного м'яча / Фото: Christoph Soeder/dpa/Symbolic image

"Дев'ятки" з Хемніца вражаюче стартували у проміжному раунді Кубку Європи Fiba. У середу баскетбольна команда головного тренера Родріго Пасторе перемогла на своєму майданчику італійський "Ітеліум Варезе" з першого дивізіону з рахунком 109:85 (62:41) і святкувала свій 17-й успіх поспіль у всіх змаганнях. У складі господарів майданчика шість гравців відзначилися двозначними показниками: Кевін Єбо (27 очок), Джеффрі Гарретт (20), Усман Крубаллі (14), ДеАндре Лансдаун (13), Веслі ван Бек (12) та Ахер Угуак (11). У складі італійців найбільше очок набрали Олів'є Ханлан (28), Томаш Вольдетенсе (15), Вінсент Шахід та Гейб Браун (по 13).

Господарі розгромили своїх суперників у першій чверті. З 13:12 (4-а хвилина) "дев'ятки" за чотири хвилини зробили ривок 17:1 до 30:14 і вперше вирвалися вперед на 20 очок (46:25 після чверті години). Гості відбилися від загрози поразки і до 31-ї хвилини відігралися - 74:82.

Саксонці зламали моральний дух суперників ще одним ривком, зробивши рахунок 92:75 на 34-й хвилині. Господарям поля особливо допомогло їхнє домінування під кільцем (46:28 підбирань).