Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

ХК Тюрінгер програє Дортмунду після фальстарту

Навіть дев'ять голів Йоганни Райхерт не змогли запобігти домашній поразці "ТХК" від "Дортмунда". / Фото: Marijan Murat/dpa

Гандболісти Тюрінгії зіткнулися з важким випробуванням у своєму домашньому матчі-відкритті. Вони добре боролися, але дортмундська "Боруссія" виявилася занадто сильною.

Гандбольний клуб Бундесліги "Тюрінгер" зазнав невдачі у своєму першому домашньому матчі. Через п'ять днів після стартової перемоги в Леверкузені 28:17 команда головного тренера Герберта Мюллера поступилася дортмундській "Боруссії" 29:30 (13:17). Перед 1 327 глядачами найкращим бомбардиром стала Йоханна Райхерт, яка відзначилася дев'ятьма голами. Колишня гравець ТХК Алісія Лангер з сімома голами очолила БВБ.

Тюринги, які залишилися без свого правого вінгера, розпочали матч катастрофічно. Вони не змогли розвинути проникаючу силу в атаці і виявили серйозні недоліки в поведінці при відступі. Вже через шість хвилин БВБ вів 5:0, після чого господарі значно збільшили інтенсивність і до дванадцятої хвилини скоротили відставання до 6:8. Однак дортмундців це не збентежило, і вони змогли постійно покладатися на своїх сильних гравців задньої лінії. Як наслідок, до перерви їхня перевага знову зросла.

На велику перерву клуб з Тюрінгії вийшов з великими силами і на 38-й хвилині скоротив відставання до 19:20. Однак довго втримати цей темп їм не вдалося. БВБ нещадно скористався слабкістю ТГК і на 51-й хвилині вирвався вперед 28:23. Хоча клуб з Тюрінгії продемонстрував сильний бойовий дух і ще раз наблизився, він вже не зміг серйозно загрожувати перемозі Дортмунда.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖