Dresdner SC продовжує переможну серію проти Allianz MTV Stuttgart

Гравці простягають руки до волейбольного м'яча. / Фото: Уве Анспах/ dpa/symbol image

Волейбольна команда Dresdner SC продовжила свою переможну серію проти чемпіонів Німеччини.

Волейболісти СК "Дрезднер" продовжили свою серію перемог над чемпіонами Німеччини. Команда тренера Олександра Вайбла продемонструвала сильну та послідовну гру в суботу, вигравши 3:1 (25:23, 23:25, 25:16, 25:23) на майданчику Allianz MTV Stuttgart. Для команди з міста на Ельбі це була п'ята поспіль перемога в Бундеслізі та восьма в усіх змаганнях.

У першому сеті дівчата з ДСК змогли зіграти у швидку та різноманітну атакувальну гру зі стабільного прийому. У вирішальний момент гості припустилися меншої кількості помилок, ніж Штутгарт. Другий сет знову пройшов у рівній боротьбі, цього разу з кращою кінцівкою для господарів, за яких раз по раз відзначалася виняткова гравець Кристал Ріверс (26 очок).

Втім, у третьому сеті у жінок з МТВ знову почало з'являтися більше помилок. Дрезден більш чітко диктував свої умови з середини сету, подаюча Сара Штраубе забезпечила собі явний відрив серією подач, а діагональна нападниця Грейс Фролінг (23 очка), яку згодом, як і Ріверс, визнали MVP, неодноразово знаходила проломи в блоці суперника.

Картина спочатку змінилася в четвертому сеті. Штутгарт повернувся в гру і повів 14:6, але гості не здавалися. Вони з неймовірним бойовим духом та енергією відвойовували очко за очком, зберегли нерви у напруженій фінальній фазі і реалізували свій перший матчбол після 110 хвилин, здобувши заслужену перемогу.