"Цвікау" програв домашній матч "Ольденбургу" 24:30

Матчевий м'яч лежить на гандбольному майданчику / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Гандболістки БСВ Заксен Цвікау все ще перебувають під гострою загрозою вильоту. У неділю підопічні тренера Нормана Ренча програли домашній матч проти ВфЛ Ольденбург 24:30 (13:12) і після дев'ятої поразки в сезоні перебувають лише на відстані двох очок від місця вильоту. Найбільшу роль в успіху гостей відіграли Тоні-Луїза Рейнеманн (5), Мерле Карстенсен (5/1) та Пауліна Голла (4). У складі "Цвікау" найбільше голів забили Лаура Сабо (6) та Емма Монтаг (4).

Господарі чудово розпочали матч і вже через сім хвилин були попереду 6:3. Цвікау вдавалося тримати суперниць на відстані до чотирьох хвилин до перерви, але Ольденбург переломив хід гри, вирвавшись вперед з рахунком 7:2 і довівши його до 16:14 (34'), після чого більше не відставав. За дев'ять хвилин до фінального свистка гості завершили гру на свою користь за рахунку 25:20. Цвікау просто припустився занадто багато простих технічних помилок в атаці, щоб досягти кращого результату.