Хемніц вийшов до чвертьфіналу плей-офф Кубка Європи з фібаскетболу

Кевін Єбо (ліворуч) та ДеАндре Лансдаун з Хемніца розмовляють на полі / Фото: Hendrik Schmidt/dpa/Archivbild

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" святкує десяту перемогу в десятому матчі Кубка Європи Fiba цього сезону і виходить до чвертьфіналу плей-офф. У середу клуб із Саксонії переміг на своєму майданчику CSM Oradea з рахунком 101:98 (89:89, 51:40) після овертайму. Вирішальний гол за дев'ять секунд до фінального свистка забив Веслі ван Бек (19 очок), який встановив остаточний рахунок.

Крім того, велику роль в успіху зіграли ДеАндре Лансдаун (25), Джеффрі Гарретт (16), Ахер Угуак (13) і Тайлор Онгвае (10). У складі гостей з Румунії найбільше очок набрали Ніджал Пірсон (22), Тоддрік Готчер (15), Кріс Річард, Ерік Ніл (по 14), Каталін Бачіу (11) та Джонатан Арледж (10).

Не дивлячись на вдалий старт, успіх саксонців тримався на волосині до кінця. Господарі вели 19:10 після семи хвилин, потім дозволили гостям скоротити відставання до 30:28 (14-а хвилина), а до великої перерви відірвалися на одинадцять очок.

Незважаючи на те, що "дев'ятки" зрівняли рахунок за рахунку 58:58, вони тримали все під контролем аж до 70:60 (29-а хвилина). Однак гра несподівано зламалася. Завдяки ривку 14:0 румуни вийшли вперед 74:70 на 32-й хвилині і виглядали впевненими у своїй перемозі 84:79 на 37-й хвилині. Однак німецький клуб продемонстрував неабиякий бойовий дух, щоб врятуватися в овертаймі, і мав там довше дихання.