Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau мінімально програла TuS Metzingen

Матчевий м'яч лежить на полі / Фото: Уве Анспах/dpa

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau мінімально поступилася TuS Metzingen і втратила важливі бонусні очки в боротьбі за збереження прописки в Бундеслізі.

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau втратила два важливі бонусні очки в боротьбі за збереження прописки в Бундеслізі. Підопічні тренера Нормана Ренча програли в суботу фестиваль голів сьомому "ТуС Метцінгену" з рахунком 36:37 (18:16) і після дванадцятої поразки в сезоні лише на одне очко випереджають команду, яка може вилетіти з ліги. Найбільшу роль в успіху господарок зіграли Дагмара Нокун (10) і Яна Шейб (9/3). У складі "Цвіккау" найрезультативнішими були Ріта Лакатош (9), Лаура Сабо (7) та Ема Хрватін (7/2).

До перерви гості не відставали і вели 16:13 після 24-хвилинної перерви, а на 36-й хвилині "Цвіккау" збільшив перевагу в рахунку до 24:19. Однак "Метцінген" переломив хід зустрічі 6:0, зробивши рахунок 25:24 всього за шість хвилин. Після цього Цвікау марно намагався відіграти відставання і не зміг вийти вперед.