Галле зіграв внічию з Бенсхаймом, що посів друге місце

М'яч лежить на воротах / Фото: Frank Molter/dpa/Symbolic image

Жіноча гандбольна команда SV Union Halle-Noustadt зробила сюрприз в останній ігровий день року. Після сильного виступу команда з Галле-Нойштадта в суботу зіграла внічию 20:20 (10:9) з командою HSG Бенсхайм/Ауербах, яка посідає друге місце в чемпіонаті. Тепер "Галле-Нойштадт" на три очки випереджає першу лігочемпіонську сходинку.

Олександра Лундстром (3/2) за 20 секунд до кінця матчу реалізувала семиметровий пенальті, який зрівняв рахунок. Голкіперка збірної України Сара Суба врятувала ситуацію на останній секунді, здійснивши свій 22-й сейв. Кара Ройталь (4), Юлія Нєв'ядомська та Хелена Міккельсен (по 3) також відіграли важливу роль в нічиїй. У складі "Бенсхайму" найбільше голів забили Ліза Фрідбергер (4) та Кім Найдзінавічюс (4/2).

Господарі завдяки чудовій грі в обороні чудово розпочали матч і після 20 хвилин вели 7:3. До перерви "Бенсхайм" відіграв один м'яч, а на 38-й хвилині зрівняв рахунок - 11:11. Однак до 17:15 (52') господарі задавали тон. HSG переломили хід зустрічі, забивши чотири м'ячі поспіль, і за рахунку 19:17 (58') володіли всіма перевагами. Однак господарі поля здобули часткову перемогу завдяки енергійному фінальному ривку.