СК "Магдебург" виграв матч вищої ліги у СГ "Фленсбург-Хандевітт

Омар Інгі Магнуссон став найкращим бомбардиром "Магдебурга" з десятьма голами / Фото: Frank Molter/dpa

Менш ніж через 48 годин після поразки в Лізі чемпіонів, СК "Магдебург" енергійно виступив у чемпіонаті і переміг у Фленсбурзі.

Чемпіони Бундесліги СК Магдебург здобули перемогу в головному матчі. Команда з міста на Ельбі виграла 29:27 (17:13) у SG Flensburg-Handewitt. Омар Інгі Магнуссон став найкращим бомбардиром "Магдебурга" з десятьма голами, а воротар Сергій Ернандес зробив 14 сейвів. З вісьмома очками в п'яти матчах "Магдебург" залишається у вищій лізі Бундесліги.

Менш ніж через 48 годин після поразки від "Кельце" в Лізі чемпіонів "Магдебургу" довелося зіграти головний матч у Бундеслізі. Спочатку "Магдебург" мав проблеми з завершенням і рано відстав, але потім зумів зіграти на рівні і вирвався вперед на два м'ячі (8:6/14-а хвилина). Незважаючи на низку вилучень у ворота гостей, до перерви вони збільшили свою перевагу до чотирьох м'ячів.

Вирішальним у кінцівці став голкіпер Ернандес

Після перерви СКМ неодноразово не вдавалося відіграти п'ять м'ячів, і його кілька разів виручав голкіпер Беньямін Буріч. Однак лише коли "Магдебург" залишився в меншості, "Фленсбургу" вдалося скоротити відставання до двох м'ячів (21:19/41). Потім SCM проковтнув зрівняльний рахунок, коли опинився в меншості, але не дозволив SG переломити хід гри. Велике навантаження "Магдебурга" в останні тижні було очевидним, але СКМ скористався кількома сейвами Ернандеса, щоб знову відкрити невелику перевагу (27:24/56), яку йому вдалося втримати з часом.