Заключна гра на виїзді: СК DHfK Лейпциг програє HSV Гамбург 34:35

Гравець "Лейпцига" Матей Кліма кидає. / Фото: Jan Woitas/dpa/archive image

Гандболістки SC DHfK Leipzig також мінімально програли свій другий виїзний матч у цьому сезоні Бундесліги.

Гандболістки SC DHfK Leipzig також мінімально програли свій другий виїзний матч у цьому сезоні Бундесліги. Через два тижні після перемоги 27:28 у Мельсунгені команда тренера Рунара Сігтрігссона в суботу ввечері несподівано програла 34:35 (18:16) гамбурзькому "ХСВ". Видатний Якоб Лассен, реалізувавши штрафний кидок, за чотири секунди до кінця матчу забезпечив першу перемогу HSV в сезоні. Перед цим лейпцизька команда зрівняла рахунок завдяки голам Моріца Стросака та Андрі Рунарссона на останній хвилині - 34:34. Найкращими бомбардирами SC DHfK стали Вігго Крістьянссон і Матей Кліма, які забили по шість м'ячів.

Лейпцизька команда швидко оговталася від фальстарту 0:3 і вперше вийшла вперед за рахунку 7:6 (12-а хвилина) завдяки Клімі, який блискуче зіграв на старті. Надалі розвивалася швидка гра, в якій гості знайшли хороший баланс між діями на задньому майданчику та грою через аутсайдерів. Таким чином, вони зберегли невелику перевагу до перерви.

У другому таймі лейпцизька команда також контролювала гру, поки HSV не перетворив відставання 21:23 на перевагу 25:23 (44-а хвилина), забивши чотири м'ячі поспіль. SC DHfK неодноразово зазнавав невдач у цій фазі з багаторічним голкіпером збірної Йоганнесом Біттером. Голкіпери "Лейпцига" Крістіан Северас і Доменіко Ебнер, з іншого боку, зробили лише чотири сейви за весь матч.

Втім, гості вистояли, зрівняли рахунок 27:27 завдяки зусиллям Луки Віцке і не дали себе вивести з рівноваги черговому ривку "Гамбурга" 4:0 до 31:27. Очко було в межах досяжності, але тут з'явився Лассен.