Чемпіон Європи з подолання половини дистанції Ironman для Поля

У Таллінні спортсмени подолали половину дистанції Ironman / Фото: Ingoutsche/dpa

Золото у жінок, срібло у чоловіків: у німецьких триатлетів вдалий день в Естонії.

Тріатлоністка Кароліна Поль виборола титул чемпіонки Європи на половинній дистанції Ironman. 28-річна спортсменка з Лейпцига вийшла на перше місце після вражаючого виступу на Ironman 70.3 у Таллінні. На фініші вона опустилася на коліна, переповнена емоціями, і заховала обличчя в долонях.

Поле лідирувала практично всю гонку, і їй знадобилося трохи менше чотирьох годин (3:59:40), щоб подолати 1,9 кілометра запливу, 90 кілометрів на велосипеді та 21,1 кілометра бігу. Вона відтіснила на друге місце колишню призерку Ironman Катріну Метьюз.

У чоловічому забігу Леонард Арнольд, уродженець Зауерланду, посів друге місце. Він показав час 3:36:35, випередивши грека Панагіотіса Бітадоса лише на 35 секунд. П'яте місце посів Юстус Нішлаг.