4:2 після 0:2: дрезденське "Динамо" розгромило "Енергію" з Коттбуса

Штефан Кучке реалізує пенальті і робить рахунок 1:2 / Фото: Robert Michael/dpa/ZB

Відважна гра підвищеної в класі команди ставить "Динамо" в скрутне становище. Зрештою, рутина вирішує іноді дику гру.

Підвищена команда "Енергія Коттбус" втратила своє перше очко у 3-й футбольній лізі. Лужичани програли 4:2 (2:2) дрезденському "Динамо" після того, як вели в рахунку 2:0. Енергі" швидко вийшов вперед завдяки голам Філа Хальбауера (8) і Толкая Чігерчі (12). Штефан Кучке (26) реалізував пенальті, а Тоні Менцель (31) зрівняв рахунок до перерви перед 30 795 глядачами на переповненому стадіоні "Рудольф Харбіг". Робін Майснер (78) змахнув пил з м'яча для попереднього рішення, перш ніж Філіп Хайзе (90.+1) встановив остаточний рахунок.

Тренер "Динамо" Томас Штамм зробив лише одну зміну у стартовому складі порівняно з перемогою 2:1 над "Вікторією Кельн". Капітан Кучке вийшов замість Крістофа Дафернера. Енергія була без тренера Клауса-Дітера Волліца, який був дискваліфікований на цей матч. Його заступник Тобіас Рьодер випустив на поле той самий склад, який минулого тижня програв 2:1 "Армінії Білефельд".

Коттбус штурмує "Динамо"

Новоспечена команда з Лужиці сміливо почала з гарного плану. Коли вони виграли м'яч, вони розпочали рейд вісьмома гравцями на половину поля суперника і ввели в замішання "Динамо", якому бракувало організованості. Рахунок був відкритий після подачі кутового, який захищали надто коротко, а 2:0 став результатом удару Чігерчі з 40 метрів у порожні ворота. Голкіпер Тім Шрайбер відбив м'яч, зробивши дуже невдалий пас.

"Динамо" швидко відігралося

Треба було побоюватися за господарів, які мали жахливі проблеми з координацією в обороні і були повільними та невигадливими у своїй грі на випередження. Лише після пенальті - Максиміліан Пронічев тримав за футболку Клаудіо Каммеркнехта - саксонці прокинулися і швидко зрівняли рахунок завдяки чудовій контратаці. Динамівцям ще не пощастило в цьому дикому першому таймі, коли Ніко Бретшнайдер головою переправив м'яч від Альяза Казара у нижній край поперечини власних воріт (45.+1)

Дрезден у більшості після перерви

Після перерви спочатку все було за "Динамо". Енергія була притиснута на власній половині поля протягом 20 хвилин. До нагод, що виникали, неодноразово долучався Менцель. Однак найкращий шанс мав Дафернер (68), який вийшов на заміну, коли проскочив повз навісну передачу Робіна Мейснера. Котбус вичікував на контратакувальні можливості, але їх майже не було. Зрештою, удар Мейснера головою після навісу Генрі Роріга та сольний гол Хайзе заслужено вирішили гру на користь господарів.