Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Жіночі футболістки "Баварії" здобули перемогу над "Лейпцигом", влаштувавши фестиваль голів

Гравець "Баварії" Клара Бюль забиває гольову передачу в матчі проти "РБ Лейпциг" / Фото: Robert Michael/dpa

У першому таймі футболістам "Баварії" несподівано важко протистояти "РБ Лейпцигу". Втім, наприкінці все стає зрозуміло.

Футболісти мюнхенської "Баварії" святкували другу перемогу у другому матчі Бундесліги в цьому сезоні. Чинні чемпіони обіграли "РБ Лейпциг" з рахунком 6:2 (2:1) у насиченому подіями поєдинку і поки що залишаються на вершині турнірної таблиці.

Ванесса Фудалла несподівано вивела гостей вперед вже на третій хвилині. Лінда Даллманн (44') та Джорджія Стенвей (45.+4) переломили хід гри ще до перерви. Клара Бюль (55-та/68-та), відзначившись дублем, та Леа Шюллер (73-тя) поповнили свій рахунок.

Баварки не опинилися під загрозою навіть після того, як Лінда Сембрант отримала жовту картку (74-та), а Фудалла пропустила другий м'яч (75-та/пенальті за фол). Натомість Шюллер (89') зрівняла остаточний рахунок своїм другим голом.

Мюнхенська команда виграла 2:0 у нещодавно підвищеної "Турбіни Потсдам" у своєму дебютному матчі чемпіонату, а "Лейпциг" також успішно стартував з перемоги 2:1 над "Кельном" (1:2). Саксонія, однак, не змогла вийти до другого раунду Кубка ДФБ, програвши 1:0 від 1. ФК Юніон Берлін.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖