Erzgebirge Aue виграє у SV Wehen Wiesbaden

Марвін Стефаняк забиває вчетверте в цьому сезоні і вітає небеса / Фото: Robert Michael/dpa/ZB

Англійський тиждень починається з перемоги "фіалок". Після двох невеликих невдач вони знову на правильному шляху.

Після двох матчів без перемог "Ерцгебірге Ауе" здобув черговий успіх. Футбольний клуб третього дивізіону виграв 2:1 (2:0) у вісбаденського "Вехена" на очах у 6552 глядачів. У складі "Ауе" на стадіоні "Ерцгебірге" відзначилися Марвін Штефаняк (11-а хвилина) та Міка Клаузен (33-а), а у гостей з Вісбадена - Моріц Флото (90-а).

Хоча на початку зустрічі "Вісбаден" домінував, перший гол забив саме "Ауе", реалізувавши свій перший шанс. Стефаняк (11') забив вчетверте в цьому сезоні після того, як Паскаль Фалльманн ідеально замкнув передачу. Після цього обидві команди зрівнялися в усіх відношеннях, але "Ауе" був більш зібраним та ефективним. На 33-й хвилині Міка Клаузен несподівано опинився абсолютно вільним перед воротами, затримався і пробив з центру - 2:0.

У другому таймі гостям з Вісбадена продовжувала бракувати яскравої ідеї. Усі ризиковані ситуації, яких у другому таймі було не так вже й багато, виникали у штрафному майданчику Вісбадена. Лише на 77-й хвилині Ніколас Аграфіотіс міг зрівняти рахунок, але пробив на півметра лівіше воріт. Незадовго до кінця Моріцу Флото (90') вдалося зрівняти рахунок. Після подачі кутового від Івана-Леона Франїча, Флото головою перекинув Мартіна Меннеля і зробив рахунок 2:1, але камбек почався занадто пізно.