Messages are loaded...

Домашня перемога дрезденських титанів: блискучий вечір п'ятниці перед 2 016 вболівальниками

Даніель Кірхнер (#4) (Зображення: Томас Вольф)

Дрезден - Вихідні для дрезденських вболівальників баскетболу розпочалися чудово. Перед вражаючим натовпом з 2 016 захоплених глядачів "Титани" святкували важку домашню перемогу над "Соколами" з Нюрнберга в п'ятницю ввечері. Остаточний рахунок: 84:76.

Втім, гра розпочалася не так, як сподівалися "Титани". На перших хвилинах "Соколи" з Нюрнберга, здавалося, отримали перевагу, але "Титани" не дали себе знеохотити. Після важкого старту, поступаючись 3:10, потужний ривок 16:2, підтриманий триочковими від Грейсона Мерфі та Таннера Грема, перевернув ситуацію. Наприкінці першої чверті рахунок був 21:16 на користь Дрездена.

Другий період характеризувався ефектними дальніми кидками. Грант Тайхманн відзначився двома триочковими, його підтримали Коен Сапвелл та Грем. На цей момент "Титани" могли з гордістю похвалитися відсотком реалізації триочкових кидків у 64%, що перевищувало їхню двоочкову квоту. Команда пішла на перерву з рахунком 39:25, але перед самою перервою втратила кілька очок через легкі помилки. На велику перерву пішли за рахунку 47:36.

У третій чверті "Титани", здавалося, ненадовго зупинилися. Повернулися спогади про останню гру проти Гіссена. Вони виглядали розфокусованими і знервованими, що дало можливість "Соколам" скоротити відставання лише до одного очка (57:56). Але два вирішальних триочкових у виконанні Мерфі та Сапвелла на останніх секундах чверті повернули "Титанів" на правильний курс.

Останні десять хвилин гри повністю належали дрезденцям. "Титани", гнані гучною підтримкою своїх уболівальників, не залишили каменя на камені і здобули заслужену перемогу.

Статистика гравців "Титанів"

Таннер Ніколас Грем (#12) став найрезультативнішим гравцем вечора і найкращим бомбардиром, набравши вражаючі 20 очок. За 28:05 хвилин гри він продемонстрував свою майстерність як в атаці, так і в захисті.

Коен Аліка Сапвелл (#1) також відіграв вирішальну роль у перемозі "Титанів". Він набрав 18 очок за 22:24 хвилини, а також зробив 2 передачі та 3 фоли. Його відсоток влучань 71% з 2-очкової та 50% з 3-очкової дистанції свідчить про його домінування на майданчику.

Грейсон Скотт Мерфі (#2), який провів на майданчику 30:15 хвилин, був не менш видатним гравцем. З 12 очками, 2 передачами та 4 підбираннями він показав, наскільки він цінний для команди. Його вражаючий показник влучань зі штрафних - 100% - підкреслює його холоднокровність під тиском.

Також Грант Тайхманн (№6) зробив значний внесок у перемогу, набравши 12 очок за 16:09 хвилин. Він також віддав 2 передачі та вразив 56% влучань з 2-очкової дистанції.

Деніел Кірхнер (№4) провів на майданчику 25 хвилин, але, на жаль, не зміг забити. Тим не менш, його присутність на майданчику відчувалася, особливо в захисті.

Люсьєн Шмікале (№9) за 14 хвилин набрав 5 очок і залишався безпомилковим протягом всієї гри.

Арне Вендлер (№10) зіграв 13 хвилин і набрав 2 очки. Він вносив стабільність у гру, коли це було необхідно.

Лукас Зернер (№11) був активним у свої 13 хвилин на паркеті, набравши 5 очок і зробивши свій внесок у перемогу команди.

Георг Вільгельм Фойгтманн (№13) не зміг відзначитися жодним очком за ті короткі 6 хвилин, які він провів на майданчику, так само, як і Георг Купке (№55),

.

Тіль Іземанн (#21) відіграв трохи менше 9 хвилин і встиг набрати 7 очок, показавши, що він ефективно використовував свій час на майданчику.

Себастьян Хек (#25) був на паркеті 8 хвилин і приніс 3 очки в загальну перемогу.

В цілому, команді вдалося влучити 50% з 2-очкової дистанції і 48% з 3-очкової. Ще однією родзинкою стала гра на лінії штрафних кидків, де "Титани" реалізували вражаючі 82% кидків.

Але "Титани" були сильні не лише в атаці. Загалом вони зібрали 36 підбирань та віддали 23 результативні передачі. Захист був надійним, про що також свідчить 21 фол команди. Втім, 8 втрат свідчать про те, що є над чим працювати.

В цілому, це був вечір, в якому "Дрезденські титани" показали свій клас і подарували вболівальникам незабутній початок вихідних. Команда вкотре довела, чому є фаворитом цього сезону, і неодмінно здивує в наступних іграх.

Волонтери вкотре довели, чому вони є фаворитами цього сезону.

🤖 The translations are automated using AI. We appreciate your feedback and help in improving our multilingual service. Write to us at: language@diesachsen.com. 🤖