Історичні перегони наздоганяння: німецькі саночники виграли етап Кубка світу в Альтенберзі

Переможниця Юлія Таубіц (в центрі) з Німеччини радіє на подіумі разом з Еліною Іва Віола (ліворуч) з Латвії, яка посіла друге місце, і Лізою Шульте з Австрії, яка зайняла третє місце / Фото: Robert Michael/dpa

Німецькі саночники здобувають історичні перемоги на етапі Кубка світу в Альтенберзі. Макс Лангенхан та Юлія Таубіц вражають своїм поверненням!

Німецькі саночники увійшли в історію на етапі Кубка світу в Альтенберзі з історичними поверненнями. Після того, як в суботу чемпіон світу Макс Лангенхан з BRC 05 Friedrichroda піднявся з 21-го місця після першого заїзду до перемоги, в неділю срібна призерка чемпіонату світу Юлія Таубіц знову перевершила цей результат. Спортсменка з Обервізенталя здійснила безпрецедентний подвиг, піднявшись з 22-го місця на вершину п'єдесталу пошани. Вона випередила латвійку Еліну Ієву Вітолу, яка посіла друге місце, на 0,149 секунди. Третє місце посіла чемпіонка світу Ліза Шульте з Австрії, яка відстала від Таубіц на 0,297 секунди.

"Насправді я планувала бути в першій групі після першого забігу, але це не зовсім вийшло. Я припустилася кількох помилок, які в підсумку стали в нагоді", - сказала Таубітц, яка продовжила своє лідерство в загальному заліку, здобувши 24-ту перемогу в Кубку світу. "Це була просто погодна гонка. Ти не так радієш перемозі, як за ідеальної погоди". Анна Беррайтер фінішувала четвертою, а Меліна Фішер - шостою, а Мерле Фребель - сьомою, також потрапили до десятки найкращих.

Напередодні Лангенхан тріумфувала так само, як і Таубіц. Жоден з них не мав хороших перших заїздів зі стартовим номером 27. "Мені просто пощастило. Такі помилки насправді заслуговують на поразку. Те, що я потрапляю на друге коло, а потім траса так погіршується, - це те, чого не побажаєш жодному іншому спортсмену. Мені теж дуже шкода", - сказав Лангенхан. Триразовий олімпійський чемпіон Фелікс Лох з RC Berchtesgaden упустив свою 51-шу перемогу на Кубку світу, посівши четверте місце після того, як у перерві був на багатообіцяючому другому місці.

Лох вже одного разу здійснив подібний подвиг, як Таубітц і Лангенхан: у грудні 2020 року спортсмен з Берхтесгадена також прибіг до перемоги з 17-го місця на трасі в Альтенберзі.