HSV Hamburg виграє у ThSV Eisenach - рішення щодо ліцензії неминуче

Тренер "Айзенаха" Міша Кауфманн свистить двома пальцями. / Фото: Jan Woitas/dpa

Команда гандбольної Бундесліги HSV Hamburg здобуває перемогу 33:29 над ThSV Eisenach. Рішення про ліцензію на 2024/25 неминуче.

Гандбольний клуб Бундесліги ГСВ Гамбург здобув перемогу в домашньому матчі проти ТСВ Айзенах. У середу ганзейська команда взяла гору з рахунком 33:29 (19:13). У четвер арбітражний трибунал у Ганновері вирішить питання про ліцензію "Гамбурга" на сезон 2024/25 рр. Гандбольна бундесліга (HBL) поки що відмовила північним німцям у праві грати.

Відвідувачі з Айзенаха, які вже програли перший матч вдома (28:32) та раунд 16 Кубка DHB (28:31), на очах у 3669 глядачів у "Спортхалле Гамбург" провалили старт. Команда головного тренера Міші Кауфмана поступалася 1:5 вже на 8-й хвилині. Плеймейкер Лейф Тіссієр та правий захисник Фредерік Бо Андерсен, зокрема, задали тон господарям.

Навіть після перерви "Айзенаху" спочатку не вистачило сил, щоб зупинити господарів. Повернення було надто запізнілим. Найкращими бомбардирами матчу стали Лейф Тіссьє з вісьмома голами у складі "Гамбурга" та Мануель Зендер з дванадцятьма у складі тюрінгійців.

Після гри HSVH попрощався з вісьмома гравцями. Дані Байєнс, Тіс Бергеманн, Йенс Вортманн, Діно Корак, Мартін Рісом, Макс Німанн, Александр Пінскі та Леннард Бенкендорф залишають клуб наприкінці сезону.

У той час як клуб з Вартбурга чекає на берлінський "Фюхсе" в неділю (16.30 за київським часом), щоб завершити сезон, "Гамбург" вирушає в гості до "HBW Балінген-Вайльштеттен". Арбітражний суд у четвер вирішить, чи буде для ганзейців ця гра останньою в сезоні або в Бундеслізі.