Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Вболівальники "МСВ Дуйсбург" змусили перервати гру

Вболівальники "Дуйсбурга" штурмують поле незадовго до закінчення матчу / Фото: Revierfoto/dpa

Розлючені фанати MSV Duisburg переривають матч проти Erzgebirge Aue насильницькими діями.

Розлючені фанати "МСВ Дуйсбург" спричинили тривалу перерву в матчі третього дивізіону проти "Ерцгебірге Ауе" в неділю. За рахунку 2:2 (0:1) за кілька хвилин до завершення основного часу раптово відчинилися ворота, і вболівальники "Дуйсбурга" в масках увірвалися всередину та підпалили димові шашки, які полетіли в бік поліції та сил безпеки. Поліція змогла відтіснити заворушників назад у сектор за допомогою дратівливого газу.

Матч не був відновлений навіть після 30-хвилинної перерви через напружену атмосферу. "Це мене неймовірно засмучує. Спорт повинен займати центральне місце, а не насильство", - зі сльозами на очах сказав тренер "Дуйсбурга" Уве Шуберт в ефірі MagentaSport.

Колишній клуб Бундесліги "Дуйсбург" вже вилетів до четвертого дивізіону перед передостаннім туром. Фанати "МСВ" вже штурмували поле минулого тижня під час поразки в Любеку з рахунком 3:5.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖