Дев'ятки Хемніца святкують першу перемогу в сезоні над Раста Вехта

Олів'є Нкамхуа приніс 14 очок до успіху "Хемніцу" / Фото: Матіас Балк/dpa

"Дев'ятки" домінували над "Вехтою" з першої хвилини і лише на початку другої чверті трохи похитнулися. Хемніц не потрапляє в халепу завдяки надійному захисту.

Баскетбольна команда Niners Chemnitz з третьої спроби святкувала свою першу перемогу в сезоні. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе в неділю перед рідними трибунами перемогли "Раста Вехта" з рахунком 88:77 (44:34). Найбільшу роль у перемозі зіграв Джерон Джонсон, який набрав 19 очок. ДеАндре Ленсдаун (15), Олів'є Нкамхуа (14), Джефф Гарретт і Ахер Угуак (по 11) також набрали двозначні показники. У складі "Вехти" найбільше очок набрали Брендон Рудольф (19), Джастін Робінсон (16) та Джейден Гарднер (11).

Хозяева поля заклали фундамент свого успіху ще в першій чверті. Вже через шість хвилин "Дев'ятки" вели 15:2, і хоча до дванадцятої хвилини перевага скоротилася до одного очка (24:23), "Хемніц" зламав моральний дух суперників на ранній стадії, провівши 10:0 ривок і зробивши рахунок 34:23 на 14-й хвилині.

Господарі більше не потрапляли в халепу завдяки надійному захисту (37:30 підбирань). Крім того, "Хемніц" пропустив 11 втрат, тоді як "Вехта" - 20.