РБ Лейпциг мінімально перемагає 1 ФК Гайденгайм

Нападник Лоїс Опенда (ліворуч) забив "Лейпцигу" 1:0 у Гайденгаймі / Фото: Harry Langer/dpa

Після поразки в Лізі чемпіонів від "Юве" "РБ" повернувся до Бундесліги з почуттям виконаного обов'язку. Гра в Гайденгаймі лише наприкінці набирає обертів. Опенда забиває вирішальний гол.

"РБ Лейпциг" залишається непереможним у поточному сезоні Бундесліги і показав реакцію на поразку в Лізі чемпіонів від туринського "Ювентуса". Команда тренера Марко Роуза виграла 1:0 (0:0) у 1. FC Heidenheim, щоб закріпитися у вищому дивізіоні. На 59-й хвилині у складі "РБ" відзначився бельгійський нападник збірної Бельгії Луїс Опенда, який після перерви додав у рахунку.

Чотирма днями раніше "Лейпциг" змарнував перевагу в рахунку 2:1 проти "Юве" в Прем'єр-лізі і програв з рахунком 3:2. Як наслідок, саксонці вже перебувають під тиском у єврокубках. У чемпіонаті, однак, справи у "Лейпцига" йдуть добре, і зараз у них 14 очок. ФХН знаходиться в середині таблиці з п'ятьма очками менше.

Небагато шансів у важкому першому таймі

Як завжди в ті тижні, коли "Хайденхайм" також грає на міжнародному рівні, тренер Франк Шмідт після поразки 2:1 від "Олімпії" з Любляни в Лізі Конференцій провів ротацію і вніс шість змін у свій стартовий склад. План господарів зупинити атаки "Лейпцига" на ранній стадії значною мірою спрацював у першому таймі.

Яскраві моменти перших 45 хвилин можна було перерахувати на пальцях однієї руки. Опенда з "Лейпцига" пролетів під поперечиною (4-та) і занадто мало прицілився під час удару головою (43-тя), а його партнер по атаці Беньямін Сеско пробив лівіше воріт (33-тя). РБ мав найкращий шанс незадовго до перерви, коли справа нарешті пішла швидко, але Хаві Сімонс не зміг переграти кіпера ФХН Кевіна Мюллера після комбінації з кількох позицій (42').

У воротаря гостей Петера Гулачі спочатку було ще менше роботи, ніж у його протилежного номера. Гра тривалий час характеризувалася напруженими двобоями - і спочатку була досить жорсткою.

Гол Сеско відмінено

Після перерви, однак, РБ посилила тиск і закріпилася на половині поля суперника на більш тривалий період часу. Сеско забив зі штрафного удару легіонера Давіда Раума і вивів саксонців вперед (52'). Однак арбітр Саша Штегеманн після підказки відеоасистента ще раз подивився на місце події і відмінив взяття воріт - гравець "Лейпцига" Віллі Орбан сфолив на гравцеві "Хайденхайма" Патріку Майнці, який не зміг завадити Сеско забити гол.

Відразу після цього гості змогли відсвяткувати: Антоніо Нуса відправив Опенду по правому флангу, і той пробив у дальній кут. РБ заслужив цей гол. Однак він також знову розбудив "Хайденхайм".

Ян Шеппнер пробив у поперечину (68'), голкіпер "Лейпцига" Гулачі врятував від ударів Марвіна Пірінгера та Адріана Бека протягом декількох секунд (73'). FCH продовжував дряпатися за можливу нічию в заключній стадії, але не зміг цього зробити. Опенда ледь не пропустив свій другий гол за "Лейпциг", влучивши у стійку (88').