Червоний для Гргіча: Айзенах програв Фленсбург-Хандевітт

Марко Гргіч отримує червону картку у матчі проти "Фленсбург-Хандевітт" / Фото: Jan Woitas/dpa

ThSV Айзенах зазнає третьої поразки в четвертій грі. Проти SG Flensburg-Handewitt справи спочатку йшли добре.

Гандбольний клуб "Айзенах" зазнав другої домашньої поразки в сезоні. Гандбольний клуб Бундесліги програв 30:25 (15:11) команді SG Flensburg-Handewitt у переповненому залі Werner-Aßmann-Halle. На очах у 2 800 глядачів найбільше м'ячів забив Сімон Пітлік з SG Flensburg-Handewitt, який відзначився дев'ятьма забитими м'ячами. Найкращий бомбардир Айзенаха Марко Гргіч отримав червону картку на 36-й хвилині.

Гості з Фленсбурга швидко відкрили перевагу в три м'ячі, але Айзенах залишався на відстані удару і майже не дозволяв збільшити відрив. Лише на останній секунді першого тайму Лукас Йоргенсен забив м'яч, і "Фленсбург" пішов на перерву з рахунком 15:11. Клуб з Вартбурга дещо поступався і був менш точним у нападі, але все ж таки тримався на висоті.

Декілька прикрих промахів на початку другого тайму завадили можливому камбеку. Червона картка проти Гргіча за неспортивну поведінку стала ще однією невдачею для команди. Хоча господарі не здалися, вони були явно ослаблені і більше не змогли збільшити свою перевагу.