"Ерцгебірге Ауе" програв фінальний матч "Йєні

Erzgebirge Aue має ще кілька будівельних майданчиків, на яких потрібно попрацювати до початку сезону. / Фото: Jan Woitas/dpa

Після розгрому 4:0 від ZFC Meuselwitz, Ауе знову зазнав поразки від команди регіональної ліги.

Футбольна команда третього дивізіону Erzgebirge Aue програла свій останній контрольний матч. На стадіоні "Шпігельвальд" у Байєрфельді "вейльхенці" програли 3:1 (0:2) ФК "Карл Цейс Йєна" на стадіоні "Шпігельвальд". Лише трьома днями раніше вони зіграли внічию 1:1 з дортмундською "Боруссією" з Бундесліги. Вони програли 4:0 команді регіональної ліги ZFC Meuselwitz.

Джоел Ріхтер (1) вивів гостей вперед вже через кілька секунд після початку матчу. Еліас Ледер (20) несподівано збільшив відрив до 0:2 у перерві. Шон Зайтц був замінений на 33-й хвилині через травму. У другому таймі "Ауе" також не змогли взяти гру під свій контроль і на 53-й хвилині пропустили 0:3 від Кена Гіпсона. Після кількох моментів "фіалок" Штеффен Нканза (77) незадовго до кінця забив головою, зробивши рахунок 1:3. Незважаючи на те, що в другому таймі команда грала краще, результат залишився незмінним.

3 серпня "Ауе" розпочне новий сезон у третьому дивізіоні проти другої команди "Ганновера 96" (14:00).