СК DHfK Лейпциг розгромно програв у Кілі

Гравець "Лейпцига" Франц Земпер реагує / Фото: Jan Woitas/dpa

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig програла 28:37 THW Kiel, незважаючи на сильну першу половину гри. Кращим бомбардиром став Франц Земпер з сімома забитими м'ячами.

Гандбольний клуб SC DHfK Leipzig втратив сюрприз у своєму останньому виїзному матчі цього сезону Бундесліги. Команда тренера Рунара Сігтрігссона поступилася 28:37 (16:15) рекордсменам чемпіонату Німеччини "ТХВ Кіль" у середу ввечері після переконливого першого тайму.

На очах у 10201 глядача найкращим бомбардиром SC DHfK став Франц Семпер, який зараз посідає восьме місце в таблиці з 31:35 очками. Одинадцять разів у складі "Кіля" відзначився Ніклас Екберг.

Лейпцизький клуб, який цього календарного року лише двічі програв на виїзді, також дуже впевнено стартував у Кілі і одразу знайшов свій ритм у нападі. Результатом стала швидка гра, в якій лідерство переходило з рук в руки. У середині першого тайму SC DHfK зазнав майже семихвилинної слабкості в атаці, чим скористався "Кіль", вийшовши вперед 10:8 (18-а хвилина).

Втім, "Лейпциг" швидко оговтався, відповівши чотирма голами поспіль і зробивши рахунок 12:10 (23-а хвилина).

На початку другого тайму гості зберегли свій високий рівень і надійно забивали, зокрема, через сильну задню лінію. Дуель залишалася рівною аж до 22:22 на 39-й хвилині, після чого "Лейпциг" остаточно розгубився. Спочатку він помітно не реалізував свої моменти проти голкіпера "Кіля" Саміра Беллахцена, який вийшов на заміну, потім став все більш недбалим в атаці і все частіше допускав непотрібні втрати, що дозволило "ТХВ" повести в рахунку на перерві. Навіть другий тайм-аут Сігтрігссона за вісім хвилин не допоміг. Натомість, "Кіль" дограв свій останній домашній матч до кінця.