Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

ХК Тюрінгер впевнено перемагає TSV Bayer 04 Леверкузен

Йоханна Райхерт у складі "Тюрінгер ХК" здобуває впевнену перемогу в дебютному матчі в Леверкузені / Фото: Marijan Murat/dpa

Влітку до гандбольної команди Тюрінгії приєдналися вісім нових гравців. На першому матчі Бундесліги в Леверкузені гра THC спочатку йде на спад, але потім фаворити додають жару.

Гандболістки ХК Тюрінгер виправдали роль фаворитів на старті нового сезону Бундесліги. Новостворена команда головного тренера Герберта Мюллера впевнено перемогла TSV Bayer 04 Leverkusen з рахунком 28:17 (11:10) завдяки значному покращенню гри у другому таймі. Найкращим бомбардиром став лівий вінгер Рікке Хоффбек, один з восьми новачків ТХК. Норвежець забив шість м'ячів.

Тюринги мляво розпочали гру і спочатку справили катастрофічне враження в атаці. За перші 16 хвилин їм вдалося забити лише чотири м'ячі. Леверкузенці ефективно зупинили швидку гру ТХК, а також змогли покластися на свого блискучого голкіпера Ліке ван дер Лінден. Однак молодим господарям не вистачало проникаючої сили в атаці, щоб ще більш послідовно карати слабкі місця ТХК.

Ситуація покращується в другому таймі

У заключній фазі першого тайму гості краще увійшли в гру і тепер частіше забивали через правого вінгера Наталі Хендріксе, що дало їм невелику перевагу в рахунку на перерву.

Тюрінгенці розкрили свій потенціал у другому таймі. Після того, як вони заволоділи м'ячем, вони блискавично перемикали передачі і послідовно використовували свої шанси. З 7:0 на 39-й хвилині, коли рахунок став 18:10, вони забезпечили собі попереднє рішення.

Клуб з Леверкузена подолав свою гольову кризу в наступному періоді, але все ще не знайшов способів подолати ТХК в захисті і на 53-й хвилині збільшив свою перевагу до 27:16. На останніх хвилинах їхня концентрація на завершення значно впала.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖