1. ФК "Магдебург" здобув впевнену перемогу на виїзді з рахунком 4:0 над 1. ФК "Нюрнберг

Мартін Каарс (праворуч) та Хав'єр Амаечі після голу 1:0 / Фото: Даніель Карманн/dpa

Команда другого дивізіону 1. ФК Магдебург йде на міжнародну перерву з виїзною перемогою над 1. ФК Нюрнберг. Магдебург контролював гру і цього разу забив необхідні голи.

Чотири голи, три очки та чистий аркуш: 1. "Магдебург" йде на міжнародну перерву з хорошим настроєм після впевненої перемоги над "Нюрнбергом" з рахунком 4:0 (1:0). Ксав'єр Амаечі (24-а хвилина), Ліван Бурку (65-а), Олександр Нолленбергер (84-а) та Філіп Герхер (90.+2) забили на очах у 31 581 глядачів у ворота господарів, які розчарували. "Магдебург" набрав вісім очок у перших чотирьох матчах сезону і залишається непереможним у вищому дивізіоні Бундесліги 2.

Джейсон Чека вперше вийшов у старті сезону за "Магдебург", замінивши Коннора Кремпіцкі (лава запасних). З Барісом Атіком, який все ще перебуває поза грою через проблеми зі стегном, ФКМ знову залишився без свого найкращого бомбардира сьогодні. Але навіть без німецько-турецького форварда "Магдебург" розпочав атаку і одразу ж проштовхнувся у штрафний майданчик "Нюрнберга", але не зміг завершити атаку.

Господарі дочекалися, поки "Магдебург" втратить м'яч, і швидко переключилися. Магдебург, з іншого боку, намагався потрапити в небезпечну зону на швидкості поза володінням м'ячем - іноді з довгими передачами на швидких Мартіна Каарса та Амаечі. Однак Нюрнберг був добре пристосований до гри Магдебурга, і тому довгий час загрози воротам не виникало.

Перший удар в ціль

Тільки на 24 хвилині ФКМ завдав свого першого удару в грі - і він виявився влучним. Каарс зачепився за довгий м'яч, віддав передачу на Амаечі (24'), який спочатку не зміг переграти воротаря, а потім реалізував відскок. Після цього Нюрнберг активізувався, але до небезпеки справа не доходила - аж поки арбітр Фелікс Брих не вказав на пенальті (38'). Однак після перегляду арбітр правильно скасував своє рішення.

Після перерви ФКМ зазнав дедалі більшого тиску, оборона стала менш точною, а контратаки - рідкісними. Після подачі кутового стійка врятувала вже обіграного Домініка Реймана у воротах Магдебурга (54'). Однак синьо-білі оговталися і змогли збільшити свою перевагу завдяки виходу на заміну Бурку (65').

Забили всі, хто вийшов на заміну

Нюрнбергу, як і раніше, рідко вдавалося чинити реальний тиск на Магдебург. Натомість вони контролювали гру майже за власним бажанням, а голи Нолленбергера (84) та Герхера (90+2), які вийшли на заміну, увінчали хорошу гру "Магдебурга". Це була найвища виїзна перемога "Магдебурга" у Бундеслізі 2.